שמי ענת רגב, אני מטפלת ברפואה סינית בילדים, מתבגרים ובמבוגרים. סיימתי את לימודי הרפואה הסינית בקמפוס ברושים בשנת 2007 ומאז למדתי התמחויות שנתיות נוספות הכוללות התמחות טיפול בילדים ולימודי רפואה סינית עתיקה.
נסעתי לסין פעמיים ללימודי המשך בבתי חולים בביג'ינג והאנג-ג'ו לארבעה חודשים סה"כ. התמחויות נוספות אשר למדתי כוללות טיפול בנשים בהריון ובלידה, אבחנת לשון בראי הנפש, דיון קליני מתקדם בצמחים והשתתפות בכנסים בינלאומיים.

טיפול בקליניקה, למה לצפות
אני מקדישה זמן רב בטיפולים להיקשר לילד ולאפשר לו להכיר אותי לצורך הפגת חששותיו מהטיפול בסביבה לא מוכרת. בטיפול הראשון ישנו תשאול של ההורים על הבריאות של הילד, סימפטומים, עברו הרפואי ותחילת החיים. אני תמיד מתחילה בטיפול במגע –בטווינא, אם צריך אני משלבת טכניקות נוספות בהמשך הטיפול לאחר מכן.

לאחר הטיפול
אני משתדלת להיות זמינה ככל הניתן לשאלות והתייעצויות לאחר הטיפול, אני שולחת מייל לאחר הטיפול הראשון עם הסבר על הטכניקות אותן בצעתי בטיפול והנחיות כיצד להמשיך את הטיפול במגע בבית. הנחיות נוספות אשר ניתן לצפות להן הן הנחיות תזונה ושינוי הרגלי חיים אם אני סבורה שיש בהם כדי לשפר את איכות החיים של הילד ואת סיכוי ההחלמה בצורה מהירה יותר.

ניסיון בהוראה
לאחר סיום לימודי בקמפוס ברושים ולמשך כחמש שנים לימדתי והייתי עוזרת הוראה בקמפוס. מגוון הקורסים בהם לימדתי כולל אבחנות דופק ולשון, מיקומי נקודות ותפקודים של שנים א', ב' ו-ג'. הייתי אסיסטנטית בקליניקת בוגרים של שנה ד'.
במשך ארבע שנים הייתי עוזרת הוראה של טוביה סקוט בקורסים באירופה ובנוסף אני עדיין מלמדת בעצמי קורסים מתקדמים בפולין הכוללים בין היתר טיפול בילדים בטווינא, טיפול טווינא במבוגרים, טיפול בכאב לפי הגישה המרידיאנית ואבחנת לשון בראי הנפש.

מיקום והתקשרות
הקליניקה ממוקמת ברחוב כליל החורש בגבעת עדה, ליד בנימינה/פרדס חנה-כרכור.
הזינו ב- Waze: ענת רגב- קליניקה גבעת עדה
מספר הטלפון לצורך קביעת טיפול 050-7240140